Apie mus

Sveiki atvykę į UAB MEDIA SOLUTION vaizdinės reklamos kūrimo bei gamybos įmonę! Rinkoje mes skaičiuojame jau 16 metų.

Mes – profesionalų komanda, kurianti aukštos kokybės reklamines iškabas su daugiau nei šešiolikos metų patirtimi šiame versle. Pažangios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos ir kūrybiškumas – visa tai siekiant padėti jūsų verslui išsiskirti ir pritraukti dėmesį.

Mūsų ilgametė patirtis reklaminių iškabų gamyboje leis užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir dažnu atveju viršis jūsų lūkesčius.

Mūsų paslaugų spektras yra įspūdingai platus. Mes gaminame šviečiančias ir nesviečiančias iškabas, informacines lentas, konsoles, profilines šviesdėžes, figūrines kombinuotas šviesdėžes ir daug kitų unikalių reklaminių sprendimų. Mūsų technologinė įranga ir profesionalios medžiagos leidžia mums kurti iškabas, kurios išsiskiria kokybe, ilgaamžiškumu ir vizualiniu pritraukimu.

Mes taip pat suprantame, kad kiekvieno verslo poreikiai yra unikalūs, todėl mes pasiūlome individualias sprendimų konsultacijas ir projektų derinimus, kad galėtume sukurti iškabą, kuri atspindi jūsų verslo charakterį ir vertybes.

Mes didžiuojamės mūsų klientų pasitikėjimu ir ilgamete bendradarbiavimo patirtimi, o mūsų darbas kalba pats už save. Jei ieškote reklaminių iškabų, kurios išsiskirtų iš minios ir pritrauktų dėmesį – susisiekite su mumis šiandien, kad galėtume pradėti kurti jūsų ateities sėkmės istoriją kartu!

Iškabų ir tūrinių raidžių gamyba
Puikus
Remiantis 21 atsiliepimais
Danutė Čepaitė
Danutė Čepaitė
2023-07-05
Flexibility,speed and quality 💯
Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Euraldas Rimsa
Euraldas Rimsa
2023-06-11
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Robertas Žitkauskas
Robertas Žitkauskas
2022-08-11
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.